MEDICEL

MEDICEL

Medicel AG
 - Ameliyat İçin İsviçre Teknolojisi

Göz ameliyatlarını daha güvenli, basit, ve daha etkin hale getirmek ; Medicel'de bu prensip, konsept tasarımından üretim geliştirmesine ve ardından üretime ve montaja dek temel etik kuralımızdır.

İnsizyonu mümkün olan en küçük ebatta tutabilmek herzaman hedefimiz olmuştur. Medicel, lens enjeksiyonu sistemleri alanında  yeni standartlar oluşturmuştur. Her yıl 2 milyonun üzerinde IOL implantının Medicel enjeksiyon sistemleri ile gerçekleştirilmesi dünya pazarında lider pozisyonumuzun  kanıtıdır. İsviçre kalitesi; hassasiyet, güvenirlik ve uzun dayanım süresini temsil eder. Her ne kadar karmaşık ve çok kullanımlık ameliyat gereçleri İsveç ameliyat ürünlerini geçmişte farklı kılmış ise de günümüzde pazar yüksek kalitede, ekonomik, tek kullanımlık gereçleri talep eder. Medicel,  katarakt ameliyatı için steril paketlenmiş intra-operatif tek kullanımlık gereçleri pahalı çok kullanımlık gereçler ile karşılaştırıldığında  hassas yüksek kalite standartları açısından her yönde kıyaslanabilen, topyekün çeşitlilikte sunar. Ürün çeşitlerimiz içinde hem çok kullanımlık gereçler hem de tekrar kullanılabilir gereçler mevcuttur. Tüm ürünlerimiz çoğu ameliyat gereçleri ile uyumlu olup, klasik ameliyat tekniklerinin yanı sıra, mikro-insizyon ameliyatlarında kullanılan bimanuel ve koaksiyel tekniklerine olanak sağlar.

Gelecekte Medicel, en modern teknoloji ile inovatif ürünler geliştirerek pazar ihtiyaçlarını değiştirmeye devam edecek ve cerrahların ameliyatları daha güvenli ve etkin gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır.

 PDF Kataloglar :


XXK100 - XXK ULTRA-HIGHVAC SET - Kılıflar hariç

XXK100 - XXK ULTRA-HIGHVAC SET - Kılıflar hariç

Medicel duble X K sadece  20000® LEGACY® için bir kaset sistemi olmayıp, ayrıca güvenli, temiz ..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)