BD

BD

BD (Becton, Dickinson and Company)

BD (Becton, Dickinson and Company), dünyada giderek artan sağlık gereksinimlerinin karşılanabilmesi için  birçok  farklı paydaş ve müşteri ile işbirliği içinde çalışan, alanında önde gelen bir medikal teknoloji şirketidir.

BD olarak odaklandığımız yenilikçi çözümler; ilaç yönetimi ve hasta güvenliği alanlarında gelişme, infeksiyon önleme uygulamalarını destekleme, cerrahi ve girişimsel işlemlerin donanımını sağlama, ilaç dağıtımını iyileştirme, anesteziyoloji ve solunumsal bakıma yardımcı olma, hücre araştırmaları ve uygulamalarını ilerletme, infeksiyon hastalıkları ve kanser tanılarında artış sağlama ve diyabet tedavisini desteklemedir. Ürün ve çözümlerimiz üç segment altında toplanmaktadır: BD Medikal, BD Diyagnostik ve BD Biyolojik Bilimler.

50 ülkede 45.000 çalışanımız, dünya çapında sağlık hizmetlerinin kalitesi, erişilebilirliği, güvenliği ve alım gücünün artırılması için gayret göstermektedir. Bu doğrultuda “Herkesin için Sağlıklı Yaşam” amacıyla toplum ve sağlık sektörü ile işbirliği içinde çalışıyoruz.

 PDF Katalog :


BD-304000 - BD Microlance Hypodermic İğne

BD-304000 - BD Microlance Hypodermic İğne

BD Microlance 30G mezoterapi iğnesi hem mezoterapi hem de karboksiterapide kullanılabilir. Kutusunda..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)